Recenze NAMCO

Ověřený zákazník Filmgame.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2011

Zakoupeno v Filmgame.cz

O téhle pecce jsem také slyšela samé kladné věci, budu testovat po rodinné, vánoční večeři společně s bratrem, kterému doufám nakopu zadek. ;-)
PS3 jo, jo, jooo

Dark Souls

Dark Souls

Přidáno: 21. prosince 2011

• nadherna grafika,rozlehle prostredi 200 hodin hrani,jedna z nejtesich her ale nezoufejte pomohou ostatni hraci pripojeni neustale online,nezvatla se v ni jako jinych rpg kdyz tomu stejne nerozumime, je to skvela hra.
  • nic snad jen obcas se vytoci kamera jinam nez kam mate namireno tak ze hrozi pad z vysky ale to u tak obrovske hry snadno prekousnete

nejlepsi hra na trhu skvela grfika, obrovske prostredi,skvele souboje, spousta bosu,penize investovane do tehle hry se za tech spoustu hodin vyplati pro me osobne je perlicka obtiznost hry ale jak uz sem zminil drive nebudete stacit na nakeho bose tak napisete zpravu na zem a ostatni hraci vam radi pomuzou dostanou za to tolik dusi co vy.z pozdravem kraken

Přidáno: 13. prosince 2011

(naposledy upraveno 13. prosince 2011)

• Je to dobrá hratelnost super grafika a super mise jedna z největších napodobenin je tam víc toho dobrého podle mě já bych že to muzou hrat u deti co chodi do školky snadno se to učí má to výhody např jsou tam všichni z naruto skoro az na ty co jsem jmenoval fakt bezva hra
  • není tam kidoumaru tayuya jiroubou sakon a ukon a v misích neji bojuje s kimimarem shikamaru s kimamarek atd nemuzete tam například kyuubi když bojuje ze šhukaku

je to super hra az na njáké drobnosti siper ovladatelnost proste bezva hra diva te sa na serial naruto shippuuden a nejste uz v normalu doporučuji verzi naruto ultimate ninja storm 2 kdo je v normálu tak tuto verzi ja bych řekl za sebe super viskoušejte i vy fanoušci naruta kupte si tuto verzi doporučuji kdyz si tuto hru koupite muzete mi napsat na email [email protected] a nebo jí máte pošlu vám triky stránky naruta i jen tak když hru nemate a vite jak to chodi v naruto znam eshopy ptejte se odpovim na cokoliv ohledně naruta Adam

Ověřený zákazník Gamesshop.cz Ověřený zákazník

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2011

Zakoupeno v Originalky.cz

• pěkné zpracování

pěkná hra, pro větší děti

Přidáno: 27. listopadu 2011

• velky vyber bojovniku, dalsi Tekken
  • grafika bez HDMI kabeli nic moc, u tech prostredi mohly byt lepsi barvy jako kdyby tam svitilo slunce, ten posledni asi drak Azazel je dost tezkej

Mohu doporucit, ale je urcite co zlepsovat!!

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• dobra hratelnost
  • nejde sii nastavit vlastni koba na zadni ztlacitka

tekken 5 byl lepsi..:)

Přidáno: 1. července 2011

• Nové postavy
  • Vylepšený "Wireless Mode"
  • Vzhledem k prvnímu dílu, nezáživný story mode
  • Málo novinek
  • Absence kartiček "schopností"

V jedničce jste se museli probojovat, aby jste si odemkli nové postavy. V tomto díle se musíte nudně prodrápat módem "Mugenjo" se 100 patry. Je to dost nezáživný. Doporučuji jen těm, co nevlastní jedničku, anebo si chtějí zahrát za 2 nové postavy.

Přidáno: 13. ledna 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• hodně postav i celá řádka z předešlích dílů
  • zatím nic

point point

Přidáno: 28. prosince 2010

• Výborná zábava především pro dva hráče
  • Možnost hraní boje online
  • Povedená grafika
  • Množství herních postav
  • Jednoduché ovládání boje a efekty
  • Rychlé reakce
  • Povedené prostředí
  • Hra v campaing režimu je velmi nepovedená, protože se těžce ovládá / neplatí o bojovém režimu
  • Vyšší cena

Hru jsem si pořídil zejména díky tomu, že můžete s ostatními hráči bojovat online. Vyzkoušel jsem ji také hrát i v takzvatném campaing režimu, ale zde hra totálně selhala a programátoři tuto verzi plně odfláknuli, protože postava se ovladačem velmi blbě ovládá a prostředí také není nejpřívětivější. Hra je také ideální pro soupeření dvou hráčů - v tomto režimu je naštěstí hratelná a použitelná. Cena hry se prozatím nedrží nikterak při zemi a za svou funkčnost mi přijde předražená, protože jsem od ní čekal více. Navíc hra není dostupná v českém jazyce.

Ověřený zákazník MicroGames.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2010

Zakoupeno v MicroGames.cz

nemám na co si stěžovat.

Ověřený zákazník GamesClub.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2010

Zakoupeno v GamesClub.cz

Hru jsem koupila dceři k ježíšku,nemohu proto hodnotit

Přidáno: 1. prosince 2010

(naposledy upraveno 1. prosince 2010)

• Plno možností úpravy postav
  • Až 40 postav
  • Dobrá grafika ve 3D+totálně destruktivní prostředí
  • online batle
  • běžné mody(survivor a time atack)
  • Scenario champion(něco jako tekken force ale lepší)
  • čekal jsem toho víc
  • už od začátku jsou všechny postavy otevřeny
  • story mode

-tekken 6 je pro fanoušky dobrá volba ale i pro ty co to vůbec -neznají.
-Přibyli nové postavy Lars,Alisa,Bob,Zafina,Leo a Miguel
-Story mode je pro začátečníky moc těžký.
-Jeho cena si mislím je dobrá a odpovídá celé hře.
-Že jsem si ho koupil bylo dobré.

Naruto Shippuden: Legends - Akatsuki Rising

Naruto Shippuden: Legends - Akatsuki Rising

Přidáno: 7. listopadu 2010

• dlouhý příběh
  • masivní hraní s přáteli
  • nemáte čas na nic jinýho

doporučuju

Ověřený zákazník GamesClub.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. září 2010

Zakoupeno v GamesClub.cz

• Nej Bojovka na trhu...

Nízka cena,dostupnost produktu ve vašem obchodě.

Přidáno: 6. září 2010

• nic moc nového
  • story mode
  • málo arén
  • soundtrack

Na nový, již šestý díl nejoblíbenější konzolové a automatové bitky Tekken jsem se těšil, jako malý kluk. Hned na začátku můžu říct, že jsem byl trošku zklamaný. V novém díle je 6 charakterů a Story Mode (který není dobrý jak co se týče grafiky prostředí, tak hratelností), tím u novinek asi končíme. Arén je ve hře na můj vkus málo a soundtrak je občas opravdu na nic. Ale abych nebyl pořád jen u mínusů, Tekken je pořád velmi kvalitní, možná stále nejlepší bojovka, která se dá koupit (pokud ji ovšem nepředběhl Soul Calibur). Hratelnost a pohyby postav jsou na velmi vysoké úrovni. Celé to působí moc pěkně. Pokud máte rádi bojovky, ani šestý Tekken vám asi nesmí chybět.

Přidáno: 27. dubna 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• nejlepší bojovka na světě
  • množství postav
  • hraní online
  • nový mód Single playeru
  • možno si vytvořit vyrtuálního bojovníka
  • nemám výhrady

Tekken 6 na Playstation 3 je výborná bojovka, která nemá konkurecni mezi konzolami a ani PC v žánru bojovek. Vynikající online hraní, dlouhá životnost. Snad bych jen dal malý negativ, že jsem nikde nenašel možnost hrát online Team battle mode. To je velká škoda.

Přidáno: 29. března 2010

• Skvělá grafika v anime stylu.
  • Promyšlený bojový systém s možností využít okolní prostředí.
  • Různé mini hry jako například ninja závody nebo běh po kmeni stromu.
  • Volný pohyb po městě konoha.
  • Možnost promluvit s ostatními obyvateli města.
  • Zajímavé vedlejší i mise.
  • Velmi dobře propracovaní bossové.
  • Spracování podle seriálové a komixové předlohy.
  • Efektní finální souboj.
  • Zajímavá možnost zakoupit vylepšení pro postavu za nalezené předměty.
  • Možnost vybavit se na mise různými power-upy a během bojem je vybraným hot-keyem použít.
  • Systém hodnocení pomocí peněz za mise za které nakoupíte vylepšení a věci.
  • Velmi špatný výklad příběhu.
  • Příběhové mise jen o soubojích.
  • Apsence trofejí.

Jako fanda anime a mangy naruto jsem tuto hru prostě musel mít. Již ze screenshotů je patrná krásná grafika přesně ve stylu tohoto seriálu. Hratelností se naprosto liší od všech naruto bojovek. Ve kterých je systém soubojů řešen pohledem z boku naopak zde si vyskoušíte boj s kamerou posazenou za záda postavy kterou právě ovládáte a při boji nezůstanete jen na zemi a až na velmi chudé příběhové podání které se odehrává přesně podle anime ačkoliv zde velmi nudně vyprávěné je tato hra naprostá špička.

Přidáno: 4. března 2010

• ve vybornem stavu
  • nemam nic proti jsem spokojen

Zobrazuji 81 - 100 ze 101 recenzí 1...2 3 4 [ 5 ] 6